Search
Close this search box.

Sıkça Sorulan Sorular

Suriko Turizm üzerinden Havalimanı transferleriniz için rezervasyonlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Rezervasyon formunu eksiksiz doldurarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. VIP transfer aracınızın bilgileri ve rezervasyon onayınız e-mail ile gönderilecektir.

Havalimanı transferi rezervasyon formunda adınız, soyadınız, telefon numaranız, e-mail adresiniz ve uçuş numaranız istenmektedir. Telefon numarasının ve mail adresinin doğru olduğundan emin olun. Havalimanı transfer aracınızın zamanında sizi karşılayabilmesi için uçağınızın sefer numarasını mutlaka yazınız.

Uçağınızın sefer numarasını yazdığınızda oluşacak rötarları takip ediyor ve inişinize göre transferinizi güncelliyoruz. Rötar sonrası uçağınızın havalimanına iniş yaptığı saatten 60 dakika sonrasına kadar sizi bekliyoruz. Sizinle iletişim geçemediğimiz veya buluşma noktasına gelmediğiniz takdirde VIP araç transferiniz otomatik olarak iptal edilecektir.

Uçağınızın sefer numarasını yazmadığınız ve bize bildirmiş olduğunuz iletişim bilgilerinden (mail veya telefon) sizinle iletişime geçemediğimiz durumlarda, transferiniz rezervasyon saatinden 30 dakika sonra otomatik olarak iptal edilecektir.

Şoför bilgileri telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. Eğer mesaj almadıysanız veya karşılama noktasında bizimle buluşmakta zorlanıyorsanız bizi aramaktan çekinmeyin.

İşlemlerinizi tamamladıktan sonra lütfen 8 numaralı kapıdan çıkın ve dışarıdaki CEO 34 personeli ile iletişime geçin, sizi güvenli bir şekilde araca götüreceklerdir.
Diğer seyahatleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Lütfen yolcu isimlerini bizimle paylaşınız.

Transfer rezervasyonu sırasında çocuk koltuğu talep ettiğinizi belirtmeniz halinde araçlara çocuk koltuğu eklenmektedir.

Tüm havalimanı transferleri ve VIP transferlerinizde ödemelerinizi ister kredi kartıyla ister araçta nakit olarak yapmanız mümkündür.

Rezervasyon sonrasında cep telefonunuza ve mail adresinize rezervasyon onayı iletilecektir. Cep telefonunuza SMS ve mail adresi bilgilerinizin doğruluğunu kontrol edin. Ayrıca Yolculuktan 24 Saat önce WhatsApp numaranıza onay ve yolculuk detayları hatırlatma mesajı olarak gelecektir.